fbpx

Často kladené otázky

Pre koho je senior vaňa určená?

Využitie tejto vane je rôznorodého charakteru no ako už napovedá jej názov je prioritne určená pre ľudí s vyšším vekom, ktorí majú problém so vstupovaním a vystupovaním z klasických vaní no zároveň sa nechcú vzdať komfortu z kúpania. Táto vaňa je zároveň veľmi dobre využiteľná v domácnostiach kde sa jednoznačne neviete rozhodnúť medzi vaňou a vaničkou. Vaňa s dvierkami dokáže uspokojiť komfort obom stranám. Vaňa s dverami je zároveň skvelou alternatívou aj pre mladých ľudí, ktorí majú problém s dolnými končatinami či už vrodeného charakteru alebo následkom úrazu.

Ako je riešené tesnenie vane s dvierkami?

Vaňa má 5 násobné tesnenie dverí proti pretekaniu. Hlavné štyri tesnenia sa skrývajú v útrobách vane a pevné spojenie rámu dverí zabezpečuje 100% tesnosť vane a rámu dverí bez možnosti pretekania za akýchkoľvek okolností. Tesnenie medzi rámom a dverami je na systéme silikónového tesnenia pričom dvere vane sa vždy otvárajú smerom dnu do vane, tlak vody tlačí na dvere tie tlakom priliehajú na tesnenie a tak je zabezpečená tesnosť dverí. Toto tesnenie sa dá vždy vybrať vyčistiť prípadne pri poškodení ľahko vymeniť za nové.

Môže teda vaňa s dverami niekedy pretekať?

prípad, že by dvere pretekali môže nastať no je vždy ľahko odstrániteľný. Možnosť číslo jedna je, že je poškodené tesnenie, preseknuté alebo inak znehodnotené riešením je jeho výmena za nové, ktoré si zakúpite u nás. Možnosťou druhou je, že tesnenie v ráme dverí je zdeformované a preto neprilieha ku dverám sto percentne čo spôsobuje drobné pretekanie. Odstránenie tejto závady je minútová záležitosť, tesnenie stačí jednoducho narovnať.

Je senior vaňa skutočne ručne vyrobená?

Áno všetky bezbariérové vane CA-PLAST sú ručne vyrábané na Slovensku v Čadci s povrchovou úpravou GELCOAT

Čo je to povrchová úprava GELCOAT na bezbariérovej vani?

Táto povrchová úprava je najvyššou triedou úpravy sanitárnych výrobkov pričom použitie je obmedzené výlučne na ručnú produkciu. Povrchová úprava gelcoat zabezpečuje farebnú stálosť povrchu výrobku, jeho neporéznosť a odolnosť voči farbe na vlasy či dokonca aj acetónu. Naviac gelcoat je v prípade poškodenia plne opraviteľný takmer vo všetkých prípadoch bez viditeľných rozdielov farby či kvality povrchu.

Akú nosnosť má senior vaňa?

Ako výrobca garantujeme nosnosť minimálne 500 kg bez potreby podmurovania priestoru vane či použitia iných mechanizmov pre výstuž.

Kde je vaňa vyrobená?

Vaňa s dverami je slovenský produkt vyrobený v Čadci pričom do vane sa vždy dodatočne zabudujú dvere podľa požiadavky klienta na konkrétne miesto vo vani. Táto technológia je unikátna a jedinečná preto vieme zákazníkovi ponúknuť produkt, ktorý nemá konkurenciu na Európskom trhu.

Môžeme sa prísť pozrieť do výrobných priestorov?

Samozrejme pokiaľ chcete vidieť senior vaňu s dverami naživo môžete nás po vopred dohodnutom termíne navštíviť.

Kde všade predávate bezbariérové vane?

Bezbariérová vaňa s dverami sa predáva na Slovensku, Českej republike, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarku a Francúzsku.

Načo je na dverách ŠTANDARD magnet?

Senior vaňa s dverami ŠTANDARD  má v sebe ukrytý magnet ktorý uľahčuje zatvorenie dverí vane aj jednou rukou, takže si nemusíte dvierka pridržať pre pohodlné zatvorenie ale spraví to za Vás integrovaný magnet. Týmto riešením sme sa snažili myslieť aj na zákazníkov, ktorí majú problémové horné končatiny.

Viete spraviť vaňu s proti-šmykom?

Áno, na naše vane vieme aplikovať dodatočne protišmykovú úpravu v okolí sifónu alebo dvierok do vane. Tento variant proti-šmyku je jedným z tých najlepších na trhu nakoľko sa jedná o proti-šmyk triedy C čo je tá najvyššia možnosť ochrany klienta v kúpeľni. Ako jediná spoločnosť na trhu vieme so zákazníkom aktívne komunikovať ohľadne aplikácie a to hlavne v otázkach kde a v akej veľkosti si zákazník želá aplikovať na jeho novej vani s dvierkami proti-šmyk.

Máte viac otázok? Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre vás.