fbpx

EASY STEP: Jedna vaňa s rozmerom 150 – 170 cm

Cenovo dostupné a pritom univerzálne riešenie len vďaka jednej vani. Orientáciu dverí, veľkosť vane, dokonca aj jej výšku si viete upraviť na mieste podľa Vašej kúpeľne. Ako prvá z našich vaní disponuje vana Easy Step celným a aj bočným panelom s možnostou úpravy výšky alebo dĺžky. Vaňu je možné dodatočne vybaviť podhlavníkom, vaňovou zástenou, sedačkou, stoličkou či protišmykom, vďaka čomu dokážeme naplniť rôzne predstavy o ideálnej bezbariérovej vani.

Možnosti inštalácie

Vaňu je možné osadiť takmer v každej kúpeľni, a to hneď niekoľkými spôsobmi. Základným prevedením je vaňa bez panelov s nutnosťou obmurovania a obloženia kachličkami tak, ako je to pri klasickej vani bez otvoru. Ak sa chcete vyhnúť náročnému prerábaniu a stavebným prácam, môžete zvoliť variant vane s čelným alebo dokonca aj bočným panelom, ktoré sa jednoducho a rýchlo upevňujú ku konštrukcii vane. Výhodou tohto riešenia je jednoduchý prístup v budúcnosti pod vaňu. Vaňu je možné osadiť aj čiastočne do priestoru s jedným čelným a dvoma bočnými panelmi.

Úpravy na mieru

Jeden rozmer pre každého, vaňa ponúka takmer nekonečné možnosti úprav tak, aby sadla aj do Vašej kúpeľne. Potrebujete upraviť dĺžku? Bez straty záruky môžete rezať aj ľavý aj pravý okraj, a to každý až o 10 cm! Minimálny rozmer vane je potom 150 cm. Je do Vašej kúpeľne vaňa široká? Nevadí! Šírku vane môžete taktiež upraviť rezaním, a to až o 5,5 cm, čím dosiahnete minimálny rozmer 69,5 cm. Prajete si vaňu inštalovat vyššie, lebo potrebujete oporu o okraj vane pri vstupovaní? Panel s maximálnou výškou 68cm je možné taktiež rezať a upravovať na mieru, vďaka čomu máte k dispozícii široký rozsah nastavení finálnej výšky vane. Ľahký vstup a dostatok priestoru na spádovanie odpadového potrubia sú vďaka tejto možnosti jednoduché ako nikdy predtým. Potrebujete malý schodík a s priestorom pre odpad? Nemáte problém. Upravte si výšku panela rezaním na mieste. A napokon – orientácia dverí. Či už si želáte mať na vani dvere ľavé alebo pravé, aj táto možnosť je voliteľná na mieste po osadení vane tak, aby vyhovovala Vašej aktuálnej potrebe. Viac informácií v objednávkovom formulári.

Vodotesnosť

Je pre nás obzvlášť dôležité, aby ste mali istotu, že seba ani Vášho suseda nevytopíte. Preto počas výroby kladieme mimoriadny dôraz na presné vyhotovenie jednotlivých tesniacich prvkov. Vďaka kvalitným materiálom a bezpečnostnej poistke sú vane s dverami z našej dielne 100% vodotesné aj pri napustení vodou až po prepad.

Doplnková výbava vaní

Pre zvýšenie pohodlia Vašej novej vane s dvierkami je možné namontovať napúšťanie cez vaňový prepad, ktoré nájdete TU, madlá, podhlavníky alebo dokonca pre jednoduché sprchovanie aj vaňovú zástenu. Samozrejmosťou je aj masážny systém v troch základných prevedeniach alebo individuálny výber podľa požiadaviek klienta. Informujte sa aj o možnosti montáže hydromasážneho systému do Vašej novej bezbariérovej vane.

EASY STEP: Jedna vaňa s rozmerom 150 – 170 cm

 

100% vodotesné !

Špeciálny systém tesnenia dverí do vane zaručuje, že dvere do vane sú vďaka mnohonásobnej bezpečnostnej poistke 100% vodotesné.

Vaňa či sprcha?

Neviete sa rozhodnúť či vaňu alebo sprchovací kút?
Kúpte si vaňu s dverami.

Zástena nie je problém

Na bezbariérovú vaňu je možné osadiť taktiež takmer každú vaňovú zástenu.

Galéria