fbpx

Bezbariérová vaňa sklenené dvere EXCLUSIVE

Senior vaňa so sklenými dverami

EXCLUSIVE vaňa – je pre toho najnáročnejšieho klienta, ktorý si potrpí na dokonalý vzhľad jeho kúpeľne, sklenené dvere umocňujú pocit dokonalosti aj pri vani tak nezvyčajnej, ako je vaňa s dverami. Tento model zvlášť vynikne so sklenenou vaňovou zástenou, vďaka ktorej sa budete jednoducho sprchovať vo vani bez toho, aby bola celá podlaha v kúpeľni plná vody.

Pre koho je vaňa určená?

Bezbariérová vaňa CA-PLAST so sklenenými dverami je spojenie pre najnáročnejšieho klienta. Ak Vás limituje priestor je možnosť sklenené dvere inštalovať aj do vane v rozmere 160 x 70. Táto vaňa je nie len účelovým produktom ale zároveň aj dizajnovým doplnkom vo Vašej novej kúpeľni. Do všetkých vaní s dverami je možnosť nainštalovať masážny systém.

Umiestnenie dvierok podľa potreby

bezbVďaka unikátnemu variabilnému riešeniu na svete je pre Vás každá vaňa vyrobená na mieru! Vyberáte si veľkosť bezbariérovej vane 160,170 alebo 180, určíte si pozíciu sifónu vo vani vpravo alebo vľavo prípadne pri vani 180 uprostred, dokonca či budú mať dvere pánty na pravej alebo ľavej strane. Tu sa ešte personalizácia bezbariérovej vane s dverami neskončila – ďalej si určíte ešte aj presnú pozíciu dverí podľa dispozičného riešenia Vašej kúpeľne tak, aby dvere neprekážali práčke, skrinke či umývadlu. Zaujali sme Vás?
Viac informácií v objednávkovom formulári.

Bezpečnosť

Novinkou v ponuke je doplnková aplikácia protišmykovej povrchovej úpravy CA-GRIP na dno vane v záujme zvýšenia bezpečnosti pri sprchovaní či vchádzaní do vane s dvierkami. Protišmyková úprava vyvinutá našou spoločnosťou CA-GRIP je aplikovaný unikátnou technológiou, ktorá zaručuje ľahké čistenie a dlhú životnosť protišmykovej vrstvy.
Viac informácií o tejto technológií vo Vašej novej vani nájdete tu.

Doplnková výbava vaní

Pre zvýšenie pohodlia Vašej novej vane s dvierkami je možné namontovať napúšťanie cez vaňový prepad, ktoré nájdete TU, madlá, podhlavníky alebo dokonca pre jednoduché sprchovanie aj vaňovú zástenu. Samozrejmosťou je aj masážny systém v troch základných prevedeniach alebo individuálny výber podľa požiadaviek klienta. Informujte sa aj o možnosti montáže hydro masážneho systému do Vašej novej bezbariérovej vane.

Dvere EXCLUSIVE

  • 5 rokov záruka na celý produkt
  • Sklené prevedenie
  • Nerezové masívne pánty
  • Nerezová masívna kľučka
  • Vymeniteľné tesnenie dverí
  • Vnútorné rohy rámu zaoblené
  • Hrúbka steny dverí a rámu: 13mm
  • Vonkajšia šírka dverí: 40,5 mm

Dostupné rozmery vaní

Vaňa Lenka 150 x 70

Vaňa Lenka 160 x 70

Vaňa Lenka 170 x 70

Vaňa Lenka 170 x 75

Vaňa Lenka 170 x 75 so sifónom uprostred

Vaňa Lenka 180 x 80

 

100% vodotesné !

Špeciálny systém tesnenia dverí do vane zaručuje, že dvere do vane sú vďaka mnohonásobnej bezpečnostnej poistke 100% vodotesné.

Vaňa či sprcha?

Neviete sa rozhodnúť či vaňu alebo sprchovací kút?
Kúpte si vaňu s dverami.

Zástena nie je problém

Na bezbariérovú vaňu je možné osadiť
taktiež takmer každú vaňovú zástenu.

Galéria

Máte viac otázok? Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre vás.