fbpx

Bezbariérová vaňa s dverami PREMIUM

Vaňa s dvierkami ŠTANDARD

PREMIUM vaňa – ponúka zákazníkovi vyšší štandard komfortu hlavne pri udržiavaní hygieny kde všetky rohy dverí sú s oblúčikom a tak je jednoduchšie dvere udržať v dokonalej čistote. Naviac, dvere vane majú v sebe skrytý  magnet a disponujú masívnou nerezovou kľučkou pre jednoduchšie zatváranie.

Pre koho je vaňa určená?

Bezbariérová vaňa s dverami PREMIUM je určená do každej kúpeľne, v rodinnom dome na chate dokonca sa v rozmere 160×70 zmestí aj do bytového jadra. Obrovské využitie však určite nájde aj v domovoch dôchodcov a sociálnych zariadeniach, jednoducho všade tam kde chcete zabezpečiť pohodlné kúpanie a relax Vášmu blízkemu, ktorý má problém pri vstupovaní či vystupovaní z bežnej vane a potrebuje svoje telo dokonalo prehriať. Možnosť farebnej úpravy dverí vane alebo aj celej vane.

Umiestnenie dvierok podľa potreby

bezbVďaka unikátnemu variabilnému riešeniu na svete je pre Vás každá vaňa vyrobená na mieru! Vyberáte si veľkosť bezbariérovej vane 160,170 alebo 180, určíte si pozíciu sifónu vo vani vpravo alebo vľavo prípadne pri vani 180 uprostred, dokonca či budú mať dvere pánty na pravej alebo ľavej strane. Tu sa ešte personalizácia bezbariérovej vane s dverami neskončila – ďalej si určíte ešte aj presnú pozíciu dverí podľa dispozičného riešenia Vašej kúpeľne tak, aby dvere neprekážali práčke, skrinke či umývadlu. Zaujali sme Vás?
Viac informácií v objednávkovom formulári.

Bezpečnosť

Novinkou v ponuke je doplnková aplikácia protišmykovej povrchovej úpravy CA-GRIP na dno vane v záujme zvýšenia bezpečnosti pri sprchovaní či vchádzaní do vane s dvierkami. Protišmyková úprava vyvinutá našou spoločnosťou CA-GRIP je aplikovaný unikátnou technológiou, ktorá zaručuje ľahké čistenie a dlhú životnosť protišmykovej vrstvy.
Viac informácií o tejto technológií vo Vašej novej vani nájdete tu.

Doplnková výbava vaní

Pre zvýšenie pohodlia Vašej novej vane s dvierkami je možné namontovať napúšťanie cez vaňový prepad, ktoré nájdete TU, madlá, podhlavníky alebo dokonca pre jednoduché sprchovanie aj vaňovú zástenu. Samozrejmosťou je aj masážny systém v troch základných prevedeniach alebo individuálny výber podľa požiadaviek klienta. Informujte sa aj o možnosti montáže hydro masážneho systému do Vašej novej bezbariérovej vane.

Dvere PREMIUM

  • 5 rokov záruka na celý produkt
  • Biele prevedenie
  • Nerezová masívna kľučka
    a masívne pánty
  • Magnet v tele dverí
  • Vymeniteľné tesnenie dverí
  • Vnútorné rohy rámu zaoblené
  • Hrúbka steny dverí a rámu: 13mm
  • Vonkajšia šírka dverí: 40,5 mm

Dostupné rozmery vaní

Vaňa Lenka 150 x 70

Vaňa Lenka 160 x 70

Vaňa Lenka 170 x 70

Vaňa Lenka 170 x 75

Vaňa Lenka 170 x 75 so sifónom uprostred

Vaňa Lenka 180 x 80

 

100% vodotesné !

Špeciálny systém tesnenia dverí do vane zaručuje, že dvere do vane sú vďaka mnohonásobnej bezpečnostnej poistke 100% vodotesné.

Vaňa či sprcha?

Neviete sa rozhodnúť či vaňu alebo sprchovací kút?
Kúpte si vaňu s dverami.

Zástena nie je problém

Na bezbariérovú vaňu je možné osadiť
taktiež takmer každú vaňovú zástenu.

Galéria

Máte viac otázok? Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre vás.